Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Juvelyrinių kūrinių priežiūra

Norint išsaugoti ADELE NOTES juvelyrikos kūrinių grožį, žvilgesį ir užtikrinti ilgaamžiškumą, būtina atsižvelgti į skirtingas priežiūros rekomendacijas.

BENDRI PATARIMAI JUVELYRIKOS KŪRINIŲ PRIEŽIŪRAI

Saugokite nuo smūgių ir temperatūrų: juvelyrikos kūriniai yra jautrūs smūgiams, subraižymams ir dideliems temperatūrų svyravimams.

Reguliariai valykite: periodiškai nuvalykite papuošalus po dėvėjimo naudodami tam skirtas servetėles arba švelnias mikrošluostes - tam puikiai tinka ir akinių stiklams skirtos servetėlės.

Laikymas: juvelyrikos kūrinius rekomenduojame laikyti atskirai nuo kitų papuošalų, kad išvengtumėte įbrėžimų.

Žemiau dalinamės svarbiausiais patarimais, kaip prižiūrėti auksinius ir sidabrinius juvelyrikos kūrinius. Nors auksiniai ir sidabriniai dirbiniai reikalauja skirtingos priežiūros, bendras dėmesys jų švarai, saugojimui ir reguliariam profesionaliam atnaujinimui užtikrins, kad jūsų juvelyrikos kūrinių natos išliks patrauklios ir vertingos ilgą laiką.

AUKSINIŲ JUVELYRIKOS KŪRINIŲ PRIEŽIŪRA

Švelnus valymas: auksą galima valyti šiltame vandenyje, pridėjus švelnaus ploviklio - švelniai nuvalykite papuošalą minkštu audiniu, kad pašalintumėte nešvarumus ir riebalus.

Venkite cheminių medžiagų: aukso papuošalai yra tam tikriems chemikalams, todėl rekomenduojame vengti kontakto su kosmetika ir buitine chemija.

Profesionali priežiūra: periodiškai rekomenduojame profesionaliai atnaujinti aukso kūrinius pas juvelyrą, ypač jei jie turi inkrustuotų brangakmenių.

 

SIDABRINIŲ JUVELYRIKOS KŪRINIŲ PRIEŽIŪRA

Specializuotas valymas: sidabro juvelyrikos kūrinius rekomenduojama valyti naudojant specialias sidabrui skirtas valymo priemones, kurios pašalina oksidacijos žymes.

Saugokite nuo oksidacijos: sidabras linkęs oksiduotis, todėl svarbu jį laikyti sausose ir tamsiose vietose.

Juodinto sidabro ypatumai: juodinto sidabro kūriniai nešiojant šviesėja, pilšvėja - norėdami atkurti pradinę išvaizdą, kreipkitės į mus.


PROFESIONALI PRIEŽIŪRA

Kilus klausimams dėl priežiūros ar atnaujinimo, visada galite kreiptis į ADELE NOTES profesionalus - su juvelyrikos paslaugų kainoraščiu galite susipažinti skiltyje “Juvelyro paslaugos”.Monika | AN tvarios gamybos, kokybės ir klientų aptarnavimo partnerė

Jei turite klausimų ar pastebėjimų, susisiekime
monika@adelenotes.com
+370 605 09749